reklama-baner
Drodzy Rodzice i Uczestnicy!
Turnusy zimowe zakończone. Informacje o ofercie letniej umieścimy przed świętami wielkanocnymi.

Jeśli możecie zebrać chętną grupę na lato wśród znajomych ze szkoły lub w miejscu pracy rodziców proszę o kontakt - przygotuję dla Was ciekawą wakacyjną ofertę rabatową, umowę współpracy z zakładem pracy (refundacja kosztów!), a szczegóły możemy omówić podczas osobistego spotkania np. w naszym  biurze, w dziale kadr lub na szkolnym zebraniu:)

Dziękujemy za liczne słowa uznania za starannie i atrakcyjnie zorganizowane wakacje. Cieszymy się, że z pasją podjęliście nowe propozycje, m. in. obóz jeździecki, rowerowy i artystyczno-estradowy.

Po raz pierwszy zrealizowaliśmy profil militarny siłami własnego sprzętu, którego zapasy będziemy mnożyć i obiecuję, że w wakacje możecie liczyć na wszelkie mniej i bardziej ekstremalne formy survivalu i ASG. Jeśli macie jakiekolwiek uwagi i propozycje - piszcie do mnie. Wszystkie opinie są bardzo cenne - pracujemy z myślą o Was i chcemy być coraz lepsi. Mamy już stacjonarne biuro w Warszawie - zadzwoń lub napisz, aby ustalić dogodny dla Ciebie termin spotkania:).
Z pozdrowieniami
Kamila Kamińska ARTWAY Kompania Twórcza

21.03.2015 19:12:46

Drukuj stronę Poleć stronę znajomym Na górę strony
© ARTWAY :::::: edycja
Informacja o plikach cookies: serwis artway.pl używa plików cookies w celach marketingowych. Jeśli chcesz możesz wyłączyć ich zapisywanie na Twoim komputerze w ustawieniach Twojej przeglądarki.